Farah Notash

فریاد زندانیان سیاسی ایران برای کمک

جبهۀ مردم برای نجات ایران-خط سوم

اعلامیه شماره 54

11 خرداد-2.6.2021

رژیم ملا با سناریوی انتقال زندانیان سیاسی تظاهرات آبان 1398، از زندان های سیاسی به بندهای جنایی زندان فشافویه، قصد کشتار زندانیان سیاسی به دست قاتلان ابد را دارد..

همانند قتل طراحی شدۀ علیرضا شیر محمد علی ، قهرمان 21 ساله ملت ایران در 1398..

وحشت از قیام مردم ایران، در پیشگیری از کودتای برنامه ریزی شده سیدعلی، برای جلوس موروثی مجتبی بر تخت پادشاهی، و در کنار آن ریاست جمهوری رئیسی ، عرصۀ را بر باند جنایتکار حجتیه تنگ کرده است. از این رو با سناریوی قربانی کردن زندانیان آبان 1398 در زندان فشافویه ، به دست قاتلان ابد، سعی در ایجاد رعب و وحشت و کنترل وضعیت به نفع اهداف خود را دارد.

جان کلیه زندانیان دلاور آبان 1398 در تمام زندان های ایران در خطر است. آنان به عنوان قربانیان این کودتای قبل از مرگ سید علی انتخاب شده اند.

تماشاچی قتل آنان نباشیم.

علی‌اکبر رائفی پور تئوریسین سپاه و عضو حجتیه انگلیسی با شارلاتانیزم می خواهد مردم را به پای صندوق رای بکشاند :

در انتخابات اگر دقت نکنیم ظهور عقب می افتد!!!

فریب ظهور... و داستان امام زمان

مهر انگلیس است

بر پیشانی سپاه پاسداران


womens-power.farah-notash.com

www.farah-notash.com

Women’s Power

<colgroup><col width="569"> </colgroup>

 اعتصاب غذای خشکِ حسین هاشمی در پی انتقال به بند زندانیان خطرناک


حسین هاشمی از زندانیان اعتراضات آبان ۹۸ به بند زندانیان خطرناک منتقل شده است.
سایت امتداد خبر داده است که حسین هاشمی در پی انتشار گزارشی از وضعیت تهران بزرگ، به تیپ ۴ زندان که محل نگهداری زندانیان پرخطر است منتقل شده است.
همزمان احمدرضا حائری، فعال سیاسی و همبندی پیشین بازداشت‌شدگان آبان در زندان تهران بزرگ، از اعتصاب غذای خشک حسین هاشمی خبر داده و در توییتر خود نوشت: «آقای هاشمی از دیشب (سه‌شنبه شب) در اعتصاب خشک به سر می‌برد، ساعتی پیش فتحی رئیس زندان نزد او رفته گفته: اینجا صدایت را می‌بُریم تا ببینم دیگه چطور می‌خوای وضع زندان را گزارش کنی؟ حسین با صدایی ضعیف از همه ما کمک خواست

[کد مطلب: 229187]

[تاريخ انتشار: دوازدهم خرداد ۱۴۰۰ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۱]

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=229187


تحصن اعتراضی زندانیان تهران بزرگ


به گزارش منتشر شده روز پنجشنبه ۶ خرداد ماه دهها تن از زندانیان محبوس در زندان تهران بزرگ در اعتراض به تبدیل اتهامات زندانیان سیاسی به جرائم عادی دست به تحصن زند.
دستگاه قضایی با تبدیل اتهامات بازداشت شدگان آبان ماه ۹۸ از سیاسی به جرائم عادی، اقدام به انتقال آنان به تیپ هایی که زندانیان جرائم عادی در آنها محبوس هستند کرده است.
گفتنی است، طی روزهای یکشنبه و سه شنبه ۲ و ۴ خرداد ماه، به دستور سیستم قضایی ۵ تن از بازداشت شدگان آبان ماه ۹۸، به اسامی محمد بیگی، پژمان سبزی، محسن غفور، محمد خدابخشی و رضا قریشی جهت انتقال اجباری از تیپ ۲ زندان تهران بزرگ به تیپ ۴ فراخوانده شدند.
 
مسئولان زندان «اخلال در نظم عمومی» را از اتهامات این سه زندانی سیاسی اعلام کردند و در اصل آنها را در ردیف زندانیان عادی قرار داده اند.
معترضان می گویند، دستگاه قضایی با قراردادن این اتهام جزو اتهامات جرائم عادی، قصد تشدید فشار و شکنجه این زندانیان سیاسی را دارد.

[کد مطلب: 228916]

[تاريخ انتشار: هفتم خرداد ۱۴۰۰ برابر با بيست و هشتم مه ۲۰۲۱]

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID